Allegro lodówka turystyczna

Małe chłodziarki kempingowe to wspaniałego wyjście dla osób lubiących długie górskie wycieczki.Chłodziarki turystyczne także bajecznie spisują się na wycieczkach, majówkach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Na skutek pierwszorzędnemu planowi schładzania oraz wbudowanemu transformatorowi można używać ich również w samochodzie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka dopuszcza chłodzenie do 20 stopni poniżej temperatury otoczenia.Chłodziarki z wbudowaną funkcją podgrzewania umożliwiają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku przystępne są chłodziarki o pojemności 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Nie przymierzając wszelkie chłodziarki otwarte w sprzedaży zaopatrzone zostały w system bazujący na płytkach termoprzewodzących, a sam system schłodzenia bazuje na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z wspomagającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.

Comments are closed.