Urlop z partnerem lub z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi zbzikowani i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – wiele osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To też całe wiele idealnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak czasem wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dobitne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.